Úprava vody filtrem

filtr na vodu cunoVodní filtry pro každého.

Úprava a čištění pitné vody z vodovodu pomocí vodního filtru je dnes již běžná věc. Mnoho lidí nepije vodu z vodovodu, protože jim prostě nechutná. Přitom v gastro provozech a u nápojových automatů se jedná o samozřejmost.

Vodní filtry chrání drahá zařízení a zlepšují chuť vody.
Výsledné nápoje, jako je káva a čaj, jsou plná aromatu a chuti!

Kvalitu vody zlepšuje vodní filtr napojený na vodovod, který z vody odstraní látky tvořící vodní kámen, ale minerální látky důležité pro chuť a zdraví ponechává ve vodě. Speciální kombinace změkčovacích pryskyřic spolu s aktivním uhlím vyčistí vodu do dokonalé čistoty a chuti. Filtrací aktivním uhlím se odstraní nežádoucí příchutě chlóru, kazící vzhled a chuť vody. Vodní filtry ochrání Vaše drahá zařízení, také před pískem a rzí, která jej poškozuje a zkracuje jejich životnost. Filtrování vody znáte, je to běžná věc, je dobré si to uvědomit! Vodní filtry se používají ve všech gastromomických odvětvích, u nápojových automatů. Například u sodobarů, je obzvlášť důrazný apel na kvalitu a chuť vody. Jak však vybrat kvalitní vodní filtr?

Při výběru vodního filtru požadujte spolehlivý kvalitní produkt známé značky s platnými atesty!

Budeme-li se dívat kolem sebe, zjistíme také, že synonymem pitné vody nejen pro doma se stává balená voda. Při průměrné ceně kvalitní balené vody kolem 5,- Kč za litr, by každý utratil jen za pitnou vodu ke konzumaci více než 5.000,- Kč ročně. To pro mnohou rodinu znamená výdaj přes 20.000,- Kč. Řešení je, stejně jako v gastronomii, kvalitní vodní filtr napojený přímo na vodovod v místě spotřeby. Může to být přímo u nápojového zařízení nebo v kuchyňské lince. Jedním z kvalitních výrobků jsou vodní třeba filtry 3M. Tyto vodní filtry, mají v České republice platný atest nezávadnosti vydaný Státním zdravotním ústavem ČR. Vodní filtry 3M odstraní 99 % všech nežádoucích nečistot a redukují tvrdou vodu. Už žádný vodní kámen nebude mít šanci a voda z vodovodu Vám bude zase chutnat!

Vodní filtr 3M Vám šetří nejen peněženku, za opravy a balenou vodu, ale také přispívá k ochraně životního prostředí úsporou plastových obalů. Jeden vodní filtr totiž přefiltruje až 7.500 litrů vody za 6 měsíců a uspoří tedy 5.000 ks plastových lahví. Vodní filtry 3M jsou naprostou samozřejmostí většiny profesionálů v oblasti vendingu a gastronomie. Jsou velmi oblíbené pro svoji kvalitu, spolehlivost a účinnost. Jednoduchost montáže a snadná výměna náhradní filtrační patrony, bez nutnosti zásahu servisního technika, je nesporným benefitem 3M vodních filtrů pro každého.

Všechny typy vodních filtrů 3M pro domácnosti i profesionály Vám spolehlivě dodává již 10 let firma PPM-WATER SERVICE, autorizovaný distributor 3M.

Přidat komentář