Sodobary

Sodobary (výrobníky sodové vody)- jsou to nejlepší řešení pro Vaši kancelář?

Sodobar

Sodobar - pro výrobu sodové vody

Jako největší výhoda sodobarů je právě sodová voda (pro některé sodovka) která je neustále k dispozici a navíc je příjemně vychlazená. Tato sodová voda má tu výhodu že se jedná o vodu z vodovodu která je ještě doupravena filtračním zařízením.Není tedy nutné tahat se s PET lahvemi nebo barelem.
Nejsnadnějším a nejlevnějším způsobem jak dodržovat pitný režim, je pořízení ochlazovače (sodobary)pitné vody napojeného na vodovodní řád. Toto skvělé zařízení má mnoho výhod jak pro zaměstnance, zákazníky a návštěvníky různých institucí, tak i pro majitele a zaměstnavatele. Předností je velmi snadná obsluha a údržba, s minimálními provozními náklady, které jsou navíc odečitatelné od daňového základu.  Sodobary produkují pitnou vodu která je vždy čerstvá, osvěžující a v dostatečném množství. Upravená chlazená pitná voda, je-li navíc obohacena o CO2, je vnímána jako naprosto nejlepší způsob přípravy oblíbeného osvěžujícího nápoje.   Přítomnost CO2 ve vodě, není zdraví na závadu. Výrobníky chlazené nebo sodové vody, napojené na vodovodní řad, eliminují všechny potíže a nepohodlí způsobené nákupem balené vody hromaděním barelů, jejich transportem, skladováním a odpadem (prázdné lahve).

Proč dát přednost před vodou v barelu?

Pokud je voda v barelových zásobnících na světle a nebo není delší dobu neodebírána, mohou se vyskytnout problémy s bakteriemi. Balená voda dopravovaná po dlouhé týdny ke potřebiteli, musí být ošetřena proti zkažení, je tedy desinfikovaná a není tedy o nic kvalitnější než pitná voda z vodovodu, spíš naopak. Je tedy logické že voda z vodovodního řádu kterou ještě upravíme filtrem bude asi kvalitnější.

Přidat komentář